NEWSY

Oferta pracy

Praca szuka człowieka!!!
Jeśli szukasz wyzwań zawodowych, ciekawej, urozmaiconej pracy biurowej, posiadasz silną motywację oraz szczerą chęć rozwoju i zaangażowania się w działania naszego zespołu - czekamy na Ciebie

MSP PAKT – to zespół dynamicznych, zaangażowanych osób, tworzących ośrodek szkoleniowy, zajmujący się realizacją kursów, warsztatowych i konferencji naukowych, przeznaczonych dla szerokiego gremium specjalistów zawodów medycznych.

W ciągu ostatnich kilku lat zrealizowaliśmy ponad sto pięćdziesiąt znaczących projektów dofinansowanych z budżetu UE oraz innych.

Propagujemy profilaktykę zdrowotną wśród mieszkańców Śląska w formie bezpłatnych akcji badań.

OFERUJEMY:

· Interesującą, stabilną pracę w przedsiębiorstwie, posiadającym długoletnie doświadczenie w branży szkoleń medycznych

· Ambitne środowisko nastawione na realizację celów

· Możliwość poznania szerokiej branży medycznej
Możliwość zdobycia praktycznych doświadczeń związanych z promocją i sprzedażą szkoleń medycznych

· Poznanie praktycznych zasad funkcjonowania renomowanej firmy

· Możliwość współpracy i sprawdzenia się w organizacji dużych wydarzeń, konferencji naukowych i akcji bezpłatnych badań

· Możliwość samorealizacji

· Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

· Różnorodność zadań

· Współpracę z zespołem wybitnych specjalistów
Stabilne warunki zatrudnienia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Aktywna promocja firmy oraz szkoleń w mediach społecznościowych, specjalistycznych, wśród potencjalnych odbiorców

· Przygotowywanie ofert szkoleniowych
· Kontakt z obecnymi i potencjalnymi uczestnikami szkoleń - mailowy i telefoniczny- w celu udzielanie informacji o szkoleniach oraz sposobach ich dofinansowania

· Współpraca przy organizacji szkoleń pod kątem logistycznym i administracyjnym

· Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej i aktualizacja danych w systemie

· Nawiązywanie, podtrzymywanie i utrwalanie dobrej współpracy z Partnerami instytucjonalnymi i indywidualnymi

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@msp-pakt.pl