facebook

Kurs przygotowujący do LEK

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom studentów medycyny, którzy jako młodzi lekarze przygotowują się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego, przygotowaliśmy specjalnie dla nich wyjątkowy kurs, który doskonale przygotuje ich do egzaminu.

Program kursu stworzony został zgodnie z zagadnieniami obowiązujący na egzaminie.

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych lekarzy, którzy nie tylko podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, ale również doświadczeniami związanymi ze zdawaniem LEK.

Kurs ma charakter zarówno teoretyczny - omówienie zagadnień, przygotowanie materiałów szkoleniowych, jak i praktyczny - uczestnicy wraz z wykładowcami rozwiązują testy egzaminacyjne.

Kurs organizowany jest dla zorganizowanych grup zainteresowanych, ale istnieje również możliwość przeprowadzenia indywidualnego kursu.

Szczegółowych informacji udziela organizator.



FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY















Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na potrzeby realizacji szkolenia oraz przekazywania informacji o projektach szkoleniowych realizowanych w przyszłości zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Copyright Medyczne Szkolenia Podyplomowe PAKT