facebook

Diagnostyka MR w zakresie zmian kończyny górnej

Diagnostyka MR w zakresie kończyny górnej

2 kwiecień 2016 - ZAREZERWUJ MIEJSCE
24 wrzesień 2016 - GRUPA ZAMKNIĘTA
19 listopad 2016 - GRUPA ZAMKNIĘTA

 

Katowice

Jak optymalnie wykorzystać technikę rezonansu magnetycznego do diagnostyki najczęstszych schorzeń w zakresie stawów kończyny górnej?

Odpowiedzi na te i inne pytania udzielą specjaliści na naszym szkoleniu. Kurs prezentuje m.in. techniki obrazowania w aspekcie wymogów diagnostyki mięśniowo-szkieletowej, optymalizację obrazu MR ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia techniki w ocenie układu mięśniowo-szkieletowego oraz granice obrazowania MR czyli kiedy musimy zastosować ultrasonografię i tomografię komputerową.

“MR stawów - kończyna górna” obejmie złożone zagadnienia diagnostyki obrazowej w zakresie układu kostno-stawowego kończyny górnej: bark, staw łokciowy, nadgarstek, przez to - może być się szczególnie interesujący dla ortopedy, reumatologa, chirurga, radiologa, rehabilitanta.

Kurs akredytowany jest przez Śląską Izbę Lekarską, a jego ukończenie premiowane będzie 9 punktami edukacyjnymi.

Prowadzenie
dr n. med. Rafał Obuchowicz, specjalista radiolog, współpracownik wielu renomowanych placówek ortopedycznych i chirurgicznych

W programie m. in.:

Szczegółowy program kursu

Patronat medialny:


O kursie:
Kurs jednodniowy praktycznego wykorzystania.

Cena: 590 zł zależna jest od terminu wpłaty i ilości ukończonych szkoleń w MSP Pakt. Premiujemy udział grupowy 

Wpłatę prosimy kierować na konto:
MSP Pakt - mBank 91 1140 2004 0000 3202 4111 5989 - tytuł przelewu "Diagnostyka MR"

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na potrzeby realizacji szkolenia oraz przekazywania informacji o projektach szkoleniowych realizowanych w przyszłości zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. z 2018 r. poz. 1000

Copyright Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt